В наявності є поштучно крейдові маркери з двостороннім накінечником 6 мм наступних кольорів: Білий, Рожевий, Зелений, Блакитний, Помаранчевий, Жовтий, Червоний, Фіолетовий, Чорний. Можете придбати від 1 шт. будь-якого кольору.

Крейдовий маркер (рідка крейда) – це маркер на водній основі, що складається з рідкої крейди і двох скляних або металевих кульок, які змішують чорнило при струшуванні. На відміну від звичайної крейди написи і малюнки виходять акуратними, чіткими і яскравими. Немає крейдового пилу і крихт.

Крейдовий маркер використовують

Батьки і крейдовий маркер

Батьки

Щоб писати веселі різнокольорові записки з будь-якого приводу один одному і своїм дітям, створюючи радісний настрій

Діти і крейдовий маркер

Діти

Щоб весело проводити час, розвивати свою творчість, вчитися письму і малювання, не боячись забруднити шпалери та інші поверхні

Вчителі, коучери і крейдовий маркер

Вчителі, коучери

Щоб зручно і яскраво писати на шкільних, крейдових, маркерних дошках, плівках і фліпчартах, цікаво проводити уроки, курси та тренінги

Домогосподарки і крейдовий маркер

Домогосподарки

Щоб створювати тимчасові замітки і записувати рецепти на шафах і кахельній плитці, підписувати банки, посуд, харчові контейнери

Офіси та крейдовий маркер

Офіси

Щоб фіксувати ідеї і замітки, для проведення яскравих нарад і презентацій на маркерних, магнітних дошках і фліпчартах

Кафе, бары, рестораны и меловой маркер

Кафе, бары

Чтобы писать меню, цены и скидки на досках-меню, меловых штендерах, LED досках и ценниках, украшать интерьер и витрины

Магазини та крейдовий маркер

Магазини

Щоб писати рекламні акції і знижки, новинки та спецпропозиції на вікнах і скляних вітринах для привернення уваги перехожих

Художники і крейдовий маркер

Художники

Щоб прикрашати і декорувати крейдові дошки, штендери, LED дошки, скляні вітрини, інтер'єр в кафе, барах, ресторанах і магазинах

Крейдовий маркер пише по

ГЛАДКІЙ ТВЕРДІЙ НЕПОРИСТІЙ ПОВЕРХНІ

Крейдовий маркер на крейдовій дошці

Крейдова дошка

Крейдовий маркер на маркерній дошці

Маркерна дошка

Крейдовий маркер на штендері

Штендер

Крейдовий маркер на LED дошці

LED дошка

Крейдовий маркер на крейдовій плівці

Крейдова плівка

Крейдовий маркер на маркерній плівці

Маркерна плівка

Крейдовий маркер на склі

Скло

Крейдовий маркер на кераміці

Кераміка

Крейдовий маркер на пластику

Пластик

Крейдовий маркер на металі

Метал

Крейдовий маркер на папері

Папір

Крейдовий маркер на дереві

Гладке дерево

Крейдовий маркер змивається

Крейдовий маркер змивається вологою ганчіркою

Вологою ганчіркою

Крейдовий маркер змивається вологою серветкою

Вологою серветкою

Крейдовий маркер змивається вологою губкою

Вологою губкою

Крейдовий маркер складається з

Корпус крейдового маркера

Корпус

Пластмасовий корпус з двома металевими або скляними кульками для перемішування чорнила

Накінечник крейдового маркера

Накінечник

6 мм двосторонній накінечник з високоякісного волокнистого матеріалу (ширина лінії 2-5 мм)

З чого складається крейдовий маркер
Ковпачок крейдового маркера

Ковпачок

Кольоровий ковпачок гладкий всередині (без канавок), який не пошкодить накінечник (перо)

Чорнило крейдового маркера

Чорнило

8 грамів високоякісних концентрованих японських чорнил (довжина лінії до 300 м)

Особливості наших крейдових маркерів

1

МАКСИМАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ ЧОРНИЛ

Всі наші крейдові маркери мають 8 грамів чорнила, що відповідає лінії довжиною до 300 м. Це максимально можлива кількість чорнила для маркера з накінечником 6 мм. У більшості дешевих маркерів кількість чорнила 4 грами. Це можна відчути по вазі маркера, порівнюючи два різних типи, а також по звуку при його струшуванні. При виборі маркера завжди звертайте увагу на кількість крейдових чорнил в ньому, тому що це впливає на час його експлуатації та ціну!

2

ДВОСТОРОННІ НАКІНЕЧНИКИ

Накінечники в наших маркерах є двосторонніми, тому ви можете вибирати яким боком малювати – кутовий накінечник для широкої забарвлення та затінення або круглий накінечник для вузького напису і точності малюнка. Творіть без обмежень!

3

НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ НАКІНЕЧНИКА

Зазвичай у більшості маркерів накінечники руйнуються через поганий ковпачок, який має канавки (борозни) всередині. Вам не треба турбуватися, що ви нерівно вставляєте маркер в ковпачок. Ковпачки наших маркерів гладкі всередині (без канавок) і ви ніколи не пошкодите накінечник. Насолоджуйтесь творчістю і не про що не турбуйтеся!

4

БЕЗПЕЧНІ І ЛЕГКО СТИРАТИ

Наші крейдові маркери на водній основі, не токсичні та екологічно чисті. Неонові маркери відповідають європейським та американським стандартам безпеки. Чорнило легко та швидко стирається сухою/вологою ганчіркою або вологою серветкою.

Як користуватися крейдовим маркером

1

Натисніть

Нажмите на наконечник мелового маркераПри першому використанні тримайте маркер накінечником вертикально вгору. Натисніть на накінечник (перо) для зменшення тиску.

2

Збовтайте

Взболтайте меловой маркерМаркер з щільно закритим ковпачком, притиснутим пальцем руки, добре збовтайте вгору-вниз протягом декількох секунд. Обережно зніміть ковпачок.

3

Натисніть

Надавите на наконечник мелового маркераВізьміть маркер вертикально вниз та натискайте на накінечник, поки він не заповниться чорнилами. Не тисніть на наконечник маркера сильно, щоб не пошкодити його.

Купити крейдовий маркер

Крейдовий маркер поштучно

Поштучно

Колір: Білий, Рожевий, Блакитний, Зелений, Жовтий, Червоний, Помаранчевий, Фіолетовий, Чорний

Набір крейдових маркерів 4 шт.

Набір 4 шт.

Колір:
Білий,
Рожевий,
Блакитний,
Зелений

Набір крейдових маркерів 6 шт.

Набір 6 шт.

Колір: Білий,
Рожевий, Блакитний,
Зелений,
Жовтий, Помаранчевий

Набір крейдових маркерів 8 шт.

Набір 8 шт.

Колір: Білий,
Рожевий, Блакитний, Зелений, Жовтий, Помаранчевий, Червоний, Фіолетовий

Фотогалерея крейдових маркерів

Відео по крейдовим маркерам

Важливі попередження

Ви можете використовувати наші крейдові маркери тільки на НЕПОРИСТИХ поверхнях. Не використовуйте крейдяні маркери на пористих поверхнях і на матеріалах, які вбирають рідину, оскільки вони можуть залишити сліди та тіні.

Перед використанням маркерів завжди перевіряйте їх на невеликій ділянці будь-якої поверхні на предмет витирання рідкої крейди. Для цього на непомітній ділянці поверхні помістіть маленьку точку. Залиште цей тест на кілька годин, краще на ніч. Якщо після цього чорнило змивається повністю і не залишає плям, то маркери можна використовувати на даній поверхні.

Можлива ситуація, коли ви струснете крейдовий маркер сильно і з нього може вийти більше чорнила, ніж вам необхідно. Тоді витріть накінечник маркера сухою ганчіркою або вологою серветкою. Струшуйте маркер завжди із закритою кришкою, притиснутою пальцем руки!

З твердих поверхонь (не папір) чорнило крейдового маркера можна без проблем видалити за допомогою сухої або вологої тканини, серветки, губки (губки для миття посуду). Якщо рідкий крейда не розчиняється водою або залишає сліди (тіні), то ви можете використовувати звичайне мило, рідке мило, рідину для миття посуду, рідину для миття вікон або будь-який інший засіб на основі аміаку.

Якщо ви довго не користувалися крейдовим маркером, то чорнило в його накінечнику (перо) може засохнути. Засохла рідка крейда в накінечнику може перешкоджати витіканню чорнила через нього. В такому випадку, накінечник необхідно вийняти серветкою або ганчіркою і промити його під струменем води. Після того, як накінечник буде чистий від рідкої крейди, його необхідно промокнути ганчіркою або серветкою і залишити на деякий час до повного висихання. Коли накінечник повністю висохне, його можна вставити в крейдовий маркер для подальшого користування ним.

Зберігайте крейдові маркери в недоступному місці для дітей у віці до 3-х років. Завжди контролюйте дітей, коли вони користуються крейдовими маркерами.

Якщо у Вас все ще є питання, то зателефонуйте або напишіть нам і ми безкоштовно проконсультуємо Вас по будь-якому питанню пов'язаному з нашими крейдовими маркерами, навіть якщо ви нічого не купите!

Ми в соцмережах


© 2016-2021 Всі права захищені. Заборонено будь-яке копіювання будь-якої інформації з даного сайту!